BAKIR ÇATI KAPLAMA

Teknolojide ve sanatta asırlardır insanlığa hizmet eden değerli metaller arasında bulunan bakır, gerek işlevselliği gerek doğal ve sağlık açısından taşıdığı önemle, bir çok alanda tercih edilmiştir.

 Yüzyıllar boyu yiyeceklerimizi güvenle yediğimiz bakır, değerinin anlaşılması doğrultusunda çatı kaplamalarında da yerini almıştır.

Asaletin, kuvvetin, zenginliğin, dayanıklılığın ve en önemlisi sağlığın temsilcisi Bakır Çatı Kaplamaları, dededen toruna yüz yıllar boyu bırakılacak bir miras değerindedir.

BAKIR ÇATI SİSTEMLERİ UYGULAMA

Uzun ömürlü Çatı kaplamalarında yerli ve ithal olmak üzere rulo ve tabaka şeklinde temin edilen bakır kaplama çatılara özel bir uygulama işçiliği gerekmektedir.

 Gerek doğru kaplama ile güvenilir bir sistem oluşturmak, gerek levha ve rulo dağılımlarını ince bir matematik ve işçilik ile döşemek, binanın çatı yükünü azaltarak yapının ana unsurlarını koruyacak ve maliyet açısından gereksiz bir giderin önüne geçecektir.

Bakır çatı sistemler isteğe, uygulanacak binanın alt yapısına ve durumuna göre kenet ve çıtalama sistemleri ile kaplanabilir.

Çatı Yapımında doğru sistemler ve uzman ekipler ile Bakır çatı kaplama ile ilgili soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

                                           SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ