ÇELİK ÇATI KONSTRÜKSİYON

Kelime kökeni inşa etmek bir araya getirmek olan konstrüksiyon binaların tamamlayıcı ve en önemlisi birleştirici özelliğine sahip yapı elemanıdır.

Endüstrideki ilerleme, teknikteki bilinçlenme ile konstrüksiyondaki modern sistem ve metotlarla Çelik çatı konstrüksiyon ülkemizde yavaş yavaş hak ettiği gelişim sürecinde yer bulmaya başlamıştır.

Çelik Çatı konstrüksiyon iyi yönetilen  ve sistemli çalışan bir ekip ile fonksiyonel olarak hatalı olmasına imkan verilmeyerek üretilmiş ve seçilmiş bir malzeme sayesinde  başarıya ve ömürlük bir memnuniyete ulaştırır.

 

ÇELİK ÇATI KONSTRÜKSİYON NEDİR?

Çeliğin inşaat sektöründeki vazgeçilmez bir yeri vardır. Güvenli ve sürdürülebilir yapılar için Çelik Çatı konstrüksiyon tercihleri alternatiflerine oranla daha hafif ve esnek oluşu ile can ve bina güvenliği açısından önemli bir tercih sebebidir.

Betonarme binalar gibi doğaya uyumlu bir malzeme olan çelik çatılar fabrikasyon imalat ve montaj avantajları ile her mevsim rahatlıkla uygulanabilir.

Tüm Çatı proje ve detaylarına uygun üretilebilen çelik çatı konstrüksiyon imalatı ve montajı sıcak soğuk yağış ve çevresel tüm olumsuz faktörler karşısında tam güvenli bir koruyuculuk ve sağlamlık sağlar.

Çelik Çatı konstrüksiyon ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

                                                            SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ