KENET ÇATI KAPLAMA

İnşaat sektöründe dünya ülkeleri ile birlikte bizim ülkemizde de teknolojik gelişme ekonomik kalkınma, istihdam ve eğitim düzeyindeki artışlara paralel olarak çatı imalatında önemli gelişim ve ilerlemeler olmuştur.

Dekoratif ve modern çatı elemanlarına sağlamlık ve uzun ömürlülük özelliği katan kenet çatı kaplama sistemleri binaların çatı detayları, eğimleri, bulundukları endüstriyel alanlar v.s gibi koşullara göre farklılıklar gösterir.

KENET SİSTEM UYGULAMA

Kenet çatı sistemleri, tek parça olarak kenet makinaları ve cakalar gibi kenet ekipmanları sayesinde şantiye ortamında üretilebilen panellerle çatıyı kaplayan bir metal kaplama sistemidir.

Kenet Çatı sistemleri, üretim kolaylığı, zamandan tasarrufu, firesiz maliyet avantajları ile su sızdırmazlık ve düzgün yüzeyli estetik görünüm açısından kullanıcılara uzun yıllar rahatlık ve konfor sağlar.

Kenet Çatı Kaplama Sistemleri, Konutlar, villalar, fabrikalar, alış veriş merkezleri, üretim sahaları, eğitim ve askeri kurumlar, oteller ve depolama tesisleri gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

KENET KAPLAMA ÖZELLİKLERİ

Çatıda biriken yükü kendi sisteminde tutarak binaya ek bir yük binmesini engeller. En zorlu iklim koşulları ile güneşin zararlı ve yıpratıcı etkilerine karşıda yüksek bir dayanım ve sağlamlık içeren kenet sistemler uzun yıllar dayanma kapasiteleri ile yapıların ana elemanlarını da korur ve uzun ömürlü sağlıklı binaların inşa olmasını sağlar.

Seçilen kenet kaplama sisteminin önemi kadar uygulayıcı firmanın iş veren ve yüklenici arasında uzun yıllar güven ve memnuniyete dönüşecek nitelikli bir çalışma ekibine sahip olması önemlidir.

Bakır, titanyum çinko, kurşun çatı kaplama sistemleri de bir kenet kaplama sistemi olmakla beraber ülkemizde kenet çatı kaplama denilince ilk akla gelen boyalı sac kaplamadır.

Uygulama ve teknik konusunda uzman ekiplerimizden soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

                                                           SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ