KİREMİT ÇATI KAPLAMALARI

Binaları dış etkenlerden koruyan en önemli yapı elemanlarından biride Çatılardır.

Güneşin zararlı ışınları, Yağmur, Kar,  Rüzgar gibi Doğa olayları çatıları doğrudan etkileyerek binanıza dolayısı ile İnsan sağlığına zarar verebilir.

Gelişmiş ülkelerde Yapı ömrünü uzatmada çatıların öneminin kavranması ile birlikte Her Çatıya uygun sistemler geliştirilmeye başlamıştır.

Kiremit çatı örtüleri değişik yüzey modelleri ve renk tercihleri ile çatınızı iklim koşullarına karşı korumakla birlikte kuruluk, doğal malzeme avantajı uygulama detayları ile ilerleyen teknolojik değerleri de içerisinde biriktirerek yüzyıllardır binalarınızın çatılarını güvenceyle korumaya devam etmektedir.

KİREMİT ÇATI MODEL VE UYGULAMA

Kiremit çatı modellerinden bazıları:

 Marsilya, Akdeniz, Venedik, Valensiya, Floransa, Alaturka (Osmanlı Kiremit), İsoflat, Ciremitto, Degradeli olarak sayılabilir.

Binaların özelliklerine göre belirlenen çatı kaplamalarında alt yapı hazırlıkları tamamlanırken çatının eğimi dış etkenler çevresel ve iklimsel koşullarda göz önünnde bulundurularak iyi bir su yalıtımı nem dengesi ve enerji tasarrunu sağlayan uygulamalar sonucunda seçilen kiremit türü ile kaplama tamamlanır.

Çatı Tamiratlarında tüm alt yapı gözden geçirilerek hasarlı izolasyon ve kiremitler  yenilenilenerek çatılarınız ilk günkü gibi koruyucuğuna ulaşır.

Çatı Kaplamalarında seçilen Kiremitin kalitesi, uygulayıcı ekibin profesyonelliği, detay çözümlerindeki hassasiyet mükemmel bir çatı yapımı için son derece önemlidir.

Kiremit çatı sistemleri her çeşit yaşam alanlarında konut, villa, apartman, siteler, fabrikalar, sanayi alanları, turistik mekanlar gibi tüm çatılarda güvenle uygulanabilir.

Kiremit çatı sistemleri ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

                                                                    SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ