METAL KİREMİT ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

 Çelik, alüminyum çinko ( aluzinc ) magnezyum ve değişik metal alaşımlarından kiremit formunda üretilen görsel estetik avantajlarının yanı sıra uzun ömürlü hafif üzeri renkli doğal granül taşlarla kaplama yapılmış olarak hazırlanan metal kiremit sistemleri. Özellikle gelişmiş ülkelerin çatı kaplamalarında tercih edilmesi ile ülkemizde de güvenilir ve şık bir sistem olarak tercih edilmektedir.

METAK KİREMİT ÖZELLİKLERİ

Renk çeşitliliği ve uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmeyen metal kiremit çatı kaplama sistemleri UV dayanımlı olup en zor hava ve iklim koşullarına dayanıklı ve mukavemeti yüksek bir teknoloji ile üretilmiştir.

Çatı yapımın da metal kiremit, eski kiremit sistemlerine oranla çok daha hafif ve bina taşıyıcı elemanlarına ve temeline yük getirmeyerek binanızın ömrünü uzatır.

Yardımcı aksesuar detayları ile orijinal ve mükemmel çatıların oluşumunu sağlar.

Metal kiremit panelleri Yüksek performans ve ileri bir teknoloji ile üretilen metal kiremit 30 ila 50 yıl arasında ürün garantisine sahiptir.

Doğru uygulayıcı yöntemlerle Uygulama ekibinin kullandığı aletler ve uygulama giysilerindeki hassasiyet ile birleştiğinde binanızın tarihin sayfalarında yer almasını sağlar.

Metal Kiremit Sistemleri ile ilgili soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

                                                    SİZLERLE BİRLİKTE EN MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ