ONDUVİLLA-ONDULİNE ÇATI KAPLAMA

Çatı sistemleri kendi başına mükemmel olması gerekirken aynı zamanda nem ve ısı yalıtımına karşıda destekleyici olmalıdır.

Avrupa dan ülkemize villa üstü örtüsü olarak giren ve gerek kullanım ve dayanıklılık, gerek hafif çatı yükü ve estetik görüntüsü ile kullanım alanlarında kısa sürede yer tutan onduvilla- onduline- çatı kaplama sistemleri uygulama kolaylığı ile doğal pigmentlerle renklendirilmiş bir sistemdir.

Etkili iklim koşullarında uzun yıllar Paslanma, yıpranma ve delinme yönünden sağlamlık ve güven veren onduvilla çatı kaplama sistemlerinin ekonomik maliyet avantajları ile toplu konutlar, kurumsal binalar, kırsal oturum alanları, ticari binalar gibi geniş kullanım alanları vardır.

Çevrecilikte yüksek standart, nitelikli ürün özellikleri ile uluslararası bir yere sahiptir.

Ekonomik ve kolay uygulanabilir olmasına karşın kaliteli malzeme seçimi ile alanında uzman kişiler tarafından uygulanması çatılarınızın ve binalarınızın yaşam ömrünü uzatır. Piyasalarda onduvilla-onduline adı altında bulunan kalitesiz malzemelerle yapılan uygulamalar onduvilla çatı kaplama sistemlerinin mükemmel formunu yaşamanızı engeller.

OSB yada Ahşap Kaplama üzerine özel çivileri ile uygulanan sistem hayat boyu paslanmazlık garantisi ve su geçirmezlik için uygulama sertifikalı ekipler tarafından uygulanmalıdır.

Onduvilla- Onduline Çatı Kaplama sistemleri ile ilgili soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

                                                   SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ