TİTANYUM ÇİNKO ÇATI KAPLAMA

Titanyum Çinko Çatı Kaplama sistemleri, Uzun ömürlü esnek, estetik ve kolay şekil alan özel tasarım olanağına sahip  üstün özellikli yüksek kalite birinci sınıf tesislerde işlenen titanyum çinko alaşımı bir sistemdir..

Yağmur Kar Rüzgar gibi tüm atmosfer olaylarına karşı yüksek dirençli, yanmaz paslanmaz, sıcak ve soğuğa dayanıklı bir teknolojiye ulaştırılmış titanyum çinko çatı kaplama sistemi aynı zamanda doğaya ve insan sağlığına zararsız 1 asırlık ürün ömrü ile yapılarınızı eşsiz ve evladiyelik bir görünüm ve değere ulaştırır.

Binalarına prestij ve değer katmak isteyen Mimar, Mühendis, Müteahhit veya prestiji yüksek markaların tercih sebebidir.

minimum bakım gereksinimi, kolay işlenebilir oluşu, doğal ve doğaya dost özellikleri çatı yapımında tercih oranını ciddi şekilde arttırmaktadır.

Uygulama işçiliği yeterlilik ve üstün teknik bilgi ile birleştiğinde Titanyum çinko sistemler yapılarınızla bütünleşmiş olağan üstü zarafet ve dayanıklılık sunmaktadır.

 

VM ZINC® TİTANYUM ÇİNKO

 

Fransız Umicore grubunun uluslar arası ticari markasıdır. titanyum çinko 150 yılı aşkın bir süredir Avrupa’da çatı kaplama malzemesi olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yapılarda Çatı kaplama sistemlerinin önemini kavramış tüm ülkelerle birlikte  ülkemizde de Son yıllarda yoğun ilgi ve talep görmektedir.

 Yenileme projelerinin yanı sıra yenilikçi günümüz mimari yapılarına da mükemmel bir şekilde adapte olabilmekte ve yüksek estetik ve mükemmel çözümler sunabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Tüm yapı formlarına uygun olarak geleneksel ve modern tasarımlarla uygulanabilen titanyum çinko çatı sistemleri konveks, konkav, düz, kubbe ve eğimli çatılarda ve cephe kaplamalarında güvenle uygulanabilir

 

VMZINC® ÇATI KAPLAMALARI
Düz, eğrisel, kubbe vs. tiplerdeki çatılarda kullanılan VMZINC® Titanyum Çinko çeşitli yüzey kaliteleri ile birlikte:NATURAL ZINC, QUARTZ-ZINC, ANTHRA-ZINC ve farklılıkları ile üç varyantların PIGMENTO ürünleri ile yeni yaratıcı olanaklar sağlar.

 • Vmzinc Çıtalı Sistem
 • Vmzinc Dik Kenet Sistem
 • Vmzinc Dexter
 • Vmzinc Adeka

 

VMZINC® CEPHE KAPLAMALARI
Cephe kaplamalarında mimari talepleri karşılayabilmek için çeşitli VMZINC® kaplama sistemleri ve yüzey kaliteleri ile birlikte: NATURAL ZINC, QUARTZ-ZINC, ANTHRA-ZINC ve üç ilave farklı yüzeyi ile PIGMENTO yeni yaratıcı olanaklar sağlar.

 • Vmzinc Dik Kenet Sistem
 • Vmzinc Flat Lock Sistem
 • Vmzinc Interloking Sistem
 • Vmzinc Sinüs Panel
 • Vmzinc Dexter Cephe
 • Vmzinc Adeka Cephe

YAĞMUR İNDİRME SİSTEMLERİ

 • Vmzinc Yağmur İndirme Sistemleri

 

VMZINC® FİYAT LİSTESİ

Gülcel Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

VMZINC® Titanyum Çatı ve Cephe kaplamaları ile ilgili soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

                                          SİZLERLE BİRLİKTE MÜKEMMELİ İNŞA EDİYORUZ