15 Nisan 2024 - Pazartesi

Telefon:

+90-212 659 85 10

Çalışma Saatlerimiz:

Pzt - Pz: 7.00 - 18:00

E-Posta Adresimiz:

info@elyayapi.com

ETKİN LİDER YAPI ADRESİ

                                                                                                        

Yapı sektöründeki büyüme ve gelişmeleri yakından takip eden Elya Yapı, Dünya devlerinin İzolasyon ve Çatı sistemleri alanında en yeni ve en güvenilir sistemlerini eş zamanlı olarak sizlere sunmaktan onurludur.

Evrensel büyümenin takipçisi olan Elya Yapı bu doğrultuda yenilenen yüzü ve genişleyen içeriği ile uzun yılların tecrübesini müşterisi ile paylaşmayı görev edinmiştir.

Elya Yapı nitelikli iş gücü,kalifiye personel,disiplinli ve bir o kadar yenilikçi takviminden ödün vermeyerek uzun yıllardır sizlerin güvenine layık olmuş ve bu çalışma prensipleri sayesinde sizlerden aldığı güvenilirlik ünvanını korumayı ilke edinmiştir.

Günümüzün en gelişmiş yeni ürün ve teknikleri ile müşteri memnuniyeti esasını insan ve çözüm odaklı platformında devam ettiren Elya Yapı, hizmet ahlakı ışığında geleceğin yapı dayanıklılığını sizlerle tanıştırma amacındadır.

Su Yalıtımı, Çatı ve Zemin Kaplama sistemleri ile Yapı Kimyasalları dahil çok geniş bir ekip ve ürün yelpazesine sahip olan Elya Yapı, teknik detay konusunda uzman personel kadrosu ile müşterilerimizin tüm soru ve sorunlarına doğru ürün ve çözüm alternatifleri ile hizmetinizdedir.

Temelden Çatıya tüm uygulamalarımızda kalite, sağlamlık, estetik ve detay çözümleri ile sektörün 1 numarası olmanın haklı gururunu bizlere yaşatan siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

                                                       ELYA YAPI İLE ARANIZDAN SU SIZMAZ

Bize Ulaşın

ELYA YAPI - Çatı, izolasyon, su yalıtımı, zemin kaplama
info@elyayapi.com
+90-212 659 85 10